نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
نرم‌افزار مديريت فرآيندهاي كسب و كار شماران سيستم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :سيما يدالهي
تاريخ: ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۴۶:۵۷

بديهي است كه هرچه ابزارها و نيز تحليل‌هاي انجام شده توسط سيستم قويتر باشد، سيستم مي‌تواند گزارشات دقيق تر و كاربردي‌تري در اختيار مديران قرار دهد و از طريق مديريت فرآيندها در زمان و هزينه صرفه‌جويي نموده و سيستم سازماني را در بهترين حالت پيكره‌بندي نمود.
اين نرم‌افزار مي‌تواند با تشخيص گلوگاه‌هاي كاري در فرآيندهاي مختلف سازمان مانند فرآيندهاي درخواست، توليد، خريد و فروش به مديران جهت اصلاح و يا تغيير كاربري گلوگاه‌ها، اطلاعات مناسب را در اختيار بگذارد. به‌طور مثال مي‌توان در فرآيند خريد و در چرخه تامين مواد سرعت تامين و خريد را از طريق اين سيستم استخراج نموده و آن را بهبود بخشيد زيرا كندي اين فرآيند مي‌تواند منجر به عدم توليد و تحويل به‌موقع محصول و يا مواد اوليه مورد نياز سازمان باشد.
اين ابزار با قدرت تغيير و تنظيمات پيشرفته و همچنين امكان چند زبانه بودن مي‌تواند در هر شركت اعم از شركت‌هاي داخلي و خارجي به‌منظور هوشمندسازي فرآيندهاي كسب و كار به‌راحتي استقرار و پياده‌سازي گردد. لذا با توجه به قابليت‌هاي مذكور مي‌توان در زمينه‌ صادرات اين نرم‌افزار به كشورهاي مختلف اقدام نمود.

نرم افزار شاتو BPMS بر اساس آخرين تكنولوژي‌هاي روز دنيا طراحي و توليد شده است. تاكنون نرم‌افزار مديريت فرآيندهاي كسب و كار شاتو (BPMS) در شركت‌هاي مختلفي اجرا و پياده‌سازي گرديده كه اين موضوع خود نشان دهنده موفقيت در توليد زيرساخت‌ها، رويكردها، تفكرها، تحليل‌ها و ابزارها مي‌باشد و آينده‌اي بسيار خوب براي اين نرم‌افزار متصور است

منبع:نرم‌افزار مديريت فرآيندهاي كسب و كار"شاتو" (BPMS)

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]