نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
نرم‌افزار مديريت فرآيندهاي كسب و كار شماران سيستم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :سيما يدالهي
تاريخ: ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۴۶:۵۷

بديهي است كه هرچه ابزارها و نيز تحليل‌هاي انجام شده توسط سيستم قويتر باشد، سيستم مي‌تواند گزارشات دقيق تر و كاربردي‌تري در اختيار مديران قرار دهد و از طريق مديريت فرآيندها در زمان و هزينه صرفه‌جويي نموده و سيستم سازماني را در بهترين حالت پيكره‌بندي نمود.
اين نرم‌افزار مي‌تواند با تشخيص گلوگاه‌هاي كاري در فرآيندهاي مختلف سازمان مانند فرآيندهاي درخواست، توليد، خريد و فروش به مديران جهت اصلاح و يا تغيير كاربري گلوگاه‌ها، اطلاعات مناسب را در اختيار بگذارد. به‌طور مثال مي‌توان در فرآيند خريد و در چرخه تامين مواد سرعت تامين و خريد را از طريق اين سيستم استخراج نموده و آن را بهبود بخشيد زيرا كندي اين فرآيند مي‌تواند منجر به عدم توليد و تحويل به‌موقع محصول و يا مواد اوليه مورد نياز سازمان باشد.
اين ابزار با قدرت تغيير و تنظيمات پيشرفته و همچنين امكان چند زبانه بودن مي‌تواند در هر شركت اعم از شركت‌هاي داخلي و خارجي به‌منظور هوشمندسازي فرآيندهاي كسب و كار به‌راحتي استقرار و پياده‌سازي گردد. لذا با توجه به قابليت‌هاي مذكور مي‌توان در زمينه‌ صادرات اين نرم‌افزار به كشورهاي مختلف اقدام نمود.

نرم افزار شاتو BPMS بر اساس آخرين تكنولوژي‌هاي روز دنيا طراحي و توليد شده است. تاكنون نرم‌افزار مديريت فرآيندهاي كسب و كار شاتو (BPMS) در شركت‌هاي مختلفي اجرا و پياده‌سازي گرديده كه اين موضوع خود نشان دهنده موفقيت در توليد زيرساخت‌ها، رويكردها، تفكرها، تحليل‌ها و ابزارها مي‌باشد و آينده‌اي بسيار خوب براي اين نرم‌افزار متصور است

منبع:نرم‌افزار مديريت فرآيندهاي كسب و كار"شاتو" (BPMS)

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]